Žygis dviračiais "Baltiškosios kultūros lopšys"

Data

2022 09 05

Įvertinimas
0
We just want to let you knowgjKJJJ.png

Kviečiame į pažintinį žygį dviračiais „Baltiškosios kultūros lopšys”. Keliausime aplink Biržulio ežerą, kurio aplinkoje, pasak profesoriaus A. Butrimo, galima atsekti visą mūsų tautos priešistorę. Aplankysime įdomiausias lankomas istorines vietas: Sprūdės ir Moteraičio piliakalnius, Pavandenės Šv. Onos bažnyčią, paminklą „Žuvusiems už Tėvynę“, Sakelių šeimos mauzoliejų Sklepkalnyje, paukščių stebėjimo bokštelį prie Biržulio ežero, Spigino ragą, akmens amžiaus gyvenvietes ir kapinynus, Varnių miesto nekilnojamojo kultūros paveldo objektus, Varnių regioninio parko Lankytojų centro ekspoziciją „Septyni keliai iš Varnių“.

ORGANIZATORIUS

Varnių regioninio parko grupė

ATSTUMAS

~ 27 km. Kelio danga – asfaltas taip pat dalis maršruto eina žvyrkeliu. Važiavimo tempas vidutinis. Bus sustojimų ir pasakojimų.

STARTAS IR FINIŠAS

Aikštelė prie Varnių regioninio parko Lankytojų centro (Dumbrių g. 3 Ožtakių k. Varnių sen.). Koordinatės 55.73219, 22.3840478 (WGS). Nuoroda į šią vietą https://bbf.lt/yeIhK

DATA IR LAIKAS

2022 m. rugsėjo 17 d.

9.30–10.00 val. – atvykimas ir registracija;

10.00 val. – žygio pradžia;

~ 15.00 – sugrįžimas.

REGISTRACIJA

Reikalinga registracija į žygį. Užsiregistruoti galite paspaudus ant nuorodos https://bbf.lt/NToWV arba tel. 8 65892696 iki rugsėjo 15 d.

DALYVIO MOKESTIS

6 € – dalyvio mokestis. Mokamas vietoje, atvykus į renginį, įsigyjant parko lankytojo bilietą taip paremiant Varnių regioninį parką.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Žygis vyks gamtos apsuptyje, todėl vertėtų pasirūpinti derama avalyne ir oro sąlygas atitinkančia apranga, nepamirškite vandens ir užkandžių. Žygio metu dalyviai bus vaišinami koše. Kiekvienas žygio dalyvis atsako už savo sveikatą ir daiktų saugumą. Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas ir viešinamas teisė aktų nustatyta tvarka.

Žygis neįvyks esat prastoms oro sąlygoms (trumpalaikis lietus nesiskaito) ir susirinkus mažiau nei 10 žmonių grupei!

Daugiau informacijos tel. 8 65892696