Žemaičių egzaminas

Data

2021 11 18

Įvertinimas
0
vizual_zemaiciu egzaminas.png

Žemaitijos turizmo informacijas centras partnerystėje su Varnių regioninio parko direkcija gruodžio 2 d. rengia „Žemaičių egzaminą“!

Lietuvoje vyksta Konstitucijos, Europos, Vairuotojų ar Brandos egzaminai, o štai Žemaitijoje startuoja egzaminas, kurio metu internetu gebantys naudotis regiono bei aplinkinių rajonų gyventojai turės galimybę patikrinti savo žinias apie Žemaitiją: istoriją, tradicijas, žymius žmones, kultūrą, architektūros ir urbanistikos paveldą, virtuvę, kalbą, šiandieną bei kitus kraštui svarbius dalykus.

„Mes, žemaičiai, turime kalbos, istorijos, vietovių ir vietovardžių knygas, lankytinų vietų apžvalgas ir leidinius. O kiek dar daug primirštų įvykių ir dalykų tūno atminties kertelėje, kiek garsių žemaičių ar išskirtinių vietų žinome! „Žemaičių egzaminas“ – tai žinių apie Žemaitiją ir jos išskirtinumą Lietuvoje, Europoje bei pasaulyje patikrinimas. Viliamės, kad jame dalyvaus Telšių regiono, Žemaitijos, Lietuvos, Europos, o gal ir pasaulio žemaičiai bei žemaičių kultūrai neabejingi lietuviai“, – idėją pristato renginio organizatoriai VšĮ Žemaitijos turizmo informacijos centras ir EUROPE DIRECT Telšiai.

„Žemaičių egzaminas“ vyks gruodžio 2 dieną internetinėje svetainėje http://www.zemaiciuegzaminas.lt. Nuoroda aktyvi bus visą dieną, todėl dalyviai pasitikrinti žinias galės jiems patogiu metu, neapsiribojant nustatytomis valandomis. Rezultatai ir nugalėtojai bus paskelbti gruodžio 4-ąją, per Telšių miesto 230-ąjį gimtadienį!

Tad, jei esi žemaitis, jei save laikai žemaičiu, brongus prieteliau, ėlga namėslīk ėr sava kalėnduorie ožsėbrauk svarbė data, sek inpormacėjė Žemaitėjės turizma puslapie http://visit.telsiai.lt aba suocialinė tinkla „Facebook“ paskīruo https://www.facebook.com/telsiaitic.

Organizatoriai:

VšĮ Žemaitijos turizmo informacijos centras,

EUROPE DIRECT Telšiai

Dalinis rėmėjas:

Lietuvos kultūros taryba

Partneris:

Varnių regioninio parko direkcija

 

Kitas rekomenduojamas reklaminis tekstas socialiniams tinklams savo draugams, partneriams, asmenims, kilusiems iš jūsų miesto ar Žemaitijos ir visiems, visiems:

Jei pritari idėjai, jei ketini dalyvauti ar norėtum padėti mums viešinti „Europos egzaminą“, kviečiame savo socialinio tinklo paskyroje įsidėti šį „Žemaičių egzamino“ logotipą ir uždėti žymes #ašdalyvausiu  #žemaičiųegzaminas  #ašdalīvauso #žemaitiuegzamėns

Kuo plačiau paskleiskime žinią apie „Europos egzaminą“. Padarykime žemaičių bangą!