Informacija statantiems


Statyba, rekonstrukcija ir remontas


Jeigu ketinate statyti, rekonstruoti ar remontuoti statinius regioniniame parke, kviečiame atvykti į Varnių regioninio parko direkciją ir pasikonsultuoti su specialistais. Dėl konsultacijos laiko rekomenduojame susitarti iš anksto telefonu. Gyventojus konsultuojame ir telefonu 861140693.

Statybos, rekonstrukcijos ir remonto darbai Varnių  regioninio parko  teritorijoje turi atitikti Varnių regioninio parko apsaugos reglamento ir Varnių regioninio parko tvarkymo plano reikalavimus.

Rekomenduojame rengiant statinių projektus vadovautis Valstybės saugomų teritorijų tarnybos išleista knyga: „Kaimo statyba. Žemaitija“ 

Statybą leidžiantį dokumentą (SLD), jeigu toks leidimas reikalingas, išduoda Savivaldybės administracija. Prašymai išduoti SLD priimami per informacinę sistemą „Infostatyba“ adresu www.planuojustatyti.lt

Jeigu nesate įsitikinę, ar būtina gauti Statybą leidžiantį dokumentą, galite pasikonsultuoti su Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos specialistais konsultacijų telefonu (8 5) 207 3333.


Varnių regioninio parko apsaugos reglamentas
Varnių regioninio parko tvarkymo planas

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-05-24